Direcció i coordinació

Dave Neyhart dneyhart@iccic.edu Director
Joanne Johnson jjohnson@iccic.edu Directora Pedagògica
Melània Parache mparache@iccic.edu Cap de Gestió Acadèmica
Natascha Wallace nwallace@iccic.edu Cap d'estudis d'Anglès
Florence Brun fbrun@iccic.edu Cap d'estudis de Francès
Michael Wallering mwallering@iccic.edu Cap d'Estudis d'Alemany
Josephine Armitage jarmitage@iccic.edu Cap d'estudis de CIC Idiomes - Gràcia
Raquel Gómez rgomez@iccic.edu Coordinadora de CIC Idiomes - Sant Cugat
Fiona Ellis fellis@idiomes.iccic.edu Coordinadora d'exàmens
Julie Banks jbanks@iccic.edu Coordinadora d'anglès (nivells 500 a 712)
Kathy wright kwright@idiomes.iccic.edu Coordinadora d'anglès (nivells 401 a 412)
Maria Furriols mfurriols@idiomes.iccic.edu Coordinadora d'anglès (nivells 201 a 302)
Júlia Nuix jnuix@idiomes.iccic.edu Coordinadora d'anglès a CIC Idiomes-Gràcia
Elisabet Ollé eolle@idiomes.iccic.edu Coordinadora d'anglès (nivells 001 a 102)
Pere Cortiella pcortiella@idiomes.iccic.edu Coordinador dels Programes Junior
Claire Fisher cfisher@iccic.edu Directora Departament Estades Lingüí­stiques
David Ferrer dferrer@iccic.edu Coordinació de programes de lleure externs
Alícia Pussacq apussacq@iccic.edu Coordinadora de les TIC
Clodagh O'Leary coleary@iccic.edu Coordinadora dels Programes Universitaris
Fiona Beck fbeck@idiomes.iccic.edu Coordinadora de cursos a empreses

Aquesta pàgina utilitza galetes “cookies” per millorar l’experiència de l’usuari durant la navegació. En cas de continuar navegant per aquest lloc web es presumirà que s'ha acceptat el seu ús.

Acceptar
Llegir més