Equip

Oriol Olivé oolive@iccic.edu Director. Professor d'Història
Mireia Aran maran@iccic.edu Cap d'Estudis. Professora de Matemàtiques
Josep Palau jpalau@iccic.edu Coordinador d'orientació i de les TAC. Tutor i professor de Geografia i Història
Marga Bou mbou@iccic.edu Secretària acadèmica
Maricel Prat mprat@iccic.edu Cap d'administració i serveis
Anna Escudé aescude@iccic.edu Departament d'orientació psicopedagògica
Beth Bach ebach@iccic.edu Tutora. Professora de Física
Héctor Carreño hcarreno@iccic.edu Tutor. Professor de Llengua Castellana i Literatura
Noemí Espinàs nespinas@iccic.edu Tutora. Professora de Llengua Catalana i Literatura
Alicia Flores aflores@iccic.edu Tutora. Professora de Biologia
Carmen Gavilán cgavilan@iccic.edu Tutora. Professora de Dibuix artístic i Fonaments de les Arts
Eulàlia Lorés elores@iccic.edu Tutora. Professora de Llatí i Llengua Catalana
Rafa Nieto rnieto@iccic.edu Coordinador TIC. Tutor. Professor de Dibuix tècnic, Volum i Cultura Audiovisual
Blanca Nuño bnuno@iccic.edu Tutora. Professora de Llengua Catalana i Literatura
Marc Pepiol mpepiol@iccic.edu Tutor. Professor de Filosofia
Òscar Sesplugues osesplugues@iccic.edu Tutor. Professor d'Història
Oliva Subirana osubirana@iccic.edu Tutora. Professora de Llengua Estrangera (Anglès)
Florence Brun fbrun@iccic.edu Coordinadora de batxibac. Professora de Llengua estrangera (Francès) i Literatura francesa
Alicia Pussacq Professora de Llengua Estrangera (Anglès)
Sabrina-Yael Aissani Professora de Llengua Estrangera (Francès)
Marta Cabrera Professora de Llengua Estrangera (Anglès)
Guillermo Cárceles Professor de Llengua Castellana i Literatura
Eduard Clariana Professor d'Economia de l'empresa
Francesc Gabarró Professor de Matemàtiques
Ana Valeria Jimenez Professora de Llengua Estrangera (Francès)
Sophie Legalloux Professora de Llengua Estrangera (Francès)
Cristina Mariné Professora de Llengua Estrangera (Anglès)
Marie France Masson Professora de Llengua Estrangera (Anglès)
Andreu Monclús Professor de Química
Clodagh O'leary Professora de Llengua Estrangera (Anglès)
Frederic Raurell Professor d'Stylos i Tuscia
Roger Ricart Professor de Biologia
MJ Román Professora de Llengua Estrangera (Anglès)
Guillem Turró Professor de Filosofia
Albert Viñas Professor de Cultura Audiovisual
Coneix el nostre dia a dia

Aquesta pàgina utilitza galetes “cookies” per millorar l’experiència de l’usuari durant la navegació. En cas de continuar navegant per aquest lloc web es presumirà que s'ha acceptat el seu ús.

Acceptar
Llegir més